ART / Lithographs / Litograph in colors 15554176
nr 1555 4176
Angelica Wiik
(f. 1960), Sverige
Angelica Wiik (b. 1960), Sweden. Trädgårdscafé. Signed, numbered Ea. Litograph in colors. Sheet: 60x44 cm, outer dimensions including frame: 70x51,
LITOGRAPH IN COLORS, Trädgårdscafé. Signerad, numrerad Ea. Färglitografi. Bladets mått: 60x44 cm, yttermått inklusive ram: 70x51
Angelica Wiik, Swedish painter, born 1960 in Stockholm.
700
SEK 400
Monday August 14 2023
at 21:00:35
300 kr
350 kr